AGTLTax & Legal зареєстрована за законодавством України.

Інформація на даному сайті (далі – “сайт”), надана користувачам для загального ознайомлення організацією AGTL, зазначеної на головній сторінці в якості власника сайту (далі – AGTL), і призначена для надання користувачам інформації загального характеру. Ця інформація не призначена для заміни і не замінює будь-які професійні консультації або послуги з питань аудиту та оподаткування чи інших питань. Із зазначених питань необхідно звертатися до професійних експертів AGTL, що спеціалізуються у відповідних областях.

Залежно від конкретних фактів і обставин законодавство та регулюючі норми можуть застосовуватися по-різному. Виходячи з особливостей електронних комунікацій у всьому світі, AGTLне гарантує, що сайт буде працювати безперебійно, без затримок, помилок і упущень і не буде заражений електронними вірусами. З огляду на це інформація надається такий “як є”, без будь-яких прямих або непрямих гарантій, в тому числі щодо її точності, своєчасності і повноти. Ні в якому разі AGTL, будь-який з партнерів, афілійованих осіб, директорів, агентів або співробітників перерахованих організацій не несуть відповідальності за будь-якої прямої, непрямий, ненавмисний, який визначається обставинами справи, що присуджується в порядку покарання, штрафний або будь-який інший збиток (включаючи, в тому числі, відповідальність за втрату експлуатаційних якостей, втрату даних або збиток у вигляді упущеної вигоди) незалежно від форми позову, включаючи, але не обмежуючись позовами з контракту, необережності або делікту, що виникає в зв’язку з сайтом, його змістом, або в результаті доступу на такий сайт, або копіювання, відтворення або іншого використання сайту.

Оскільки зміст сайту (включаючи будь-які концепції, ідеї, методи, процедури, процеси, ноу-хау, техніки, програми, публікації, моделі, шаблони продуктів, технології, програмне забезпечення, дизайн, художні твори, графіку і інформацію, розміщену або описану на сайті) може бути захищено авторським правом, бути власною розробкою або предметом прав на результати інтелектуальної діяльності або інших прав, що належать AGTL або будь-яким іншим особам, будь-яке несанкціоноване використання розміщених на ньому матеріалів може порушити законодавство про захист авторських прав, товарних знаків і інші закони або діючі права на результати інтелектуальної діяльності або інші права.

Користувачам дозволяється відтворювати в друкованому вигляді або поширювати матеріали (наприклад, за допомогою посилання в соціальній мережі) за умови, що:

Не допускається модифікація, відтворення, публікація, використання або поширення в публічних або комерційних цілях розміщених на сайті матеріалів без прямого письмового дозволу власника таких матеріалів, включаючи посилання на сайти третіх осіб. AGTLне несе ніяких ризиків або відповідальності за факти неотримання користувачами зазначеного дозволу.

AGTL, логотип AGTL є зареєстрованими товарними знаками або просто товарними знаками AGTL, і інші найменування продуктів і послуг, згадані на сайті, також можуть бути зареєстрованими товарними знаками або просто товарними знаками AGTL або їх афілійованих осіб. Для їх використання потрібен спеціальний попередній дозвіл від AGTL, а також укладання ліцензійної угоди з AGTL. Несанкціоноване використання зазначених або інших товарних знаків з комплекту товарних знаків AGTL категорично забороняється відповідно до чинного законодавства. Щоб отримати письмовий дозвіл, зверніться до адміністратора сайту.

Для зручності наших користувачів надаються посилання на сайти третіх осіб. AGTL не контролює і не несе відповідальності за роботу таких сайтів або їх зміст. Для AGTL має пріоритетне значення захист своєї репутації і товарних знаків, і ми залишаємо за собою право вимагати видалення будь-яких посилань на наш інтернет-сайт.

Категорично заборонені і можуть розглядатися як порушення законодавства про захист авторських прав і товарних знаків наступні види діяльності:

Будь ласка, використовуйте цю кнопку, щоб зв'язатися з нами!

Кнопка зв'язку