Адвокат з питань житла, спорів та питань. Житловий юрист у Харкові, Київі, Одесі
Юрист з питань житла, спорів та питань – допомога у вирішенні житлової проблеми від юридичної фірми AGTL Kharkiv, Kyiv, Odessa. Житлові спори сьогодні представляють одну з найскладніших галузей права, на яку звертає увагу житловий юрист АГТЛ Харків. Отже, житловий юрист, житловий юрист зможе проконсультувати, допомогти вам знайти найвигідніше і легке для вас вийти зі складної ситуації і вирішити житловий спір в суді.
Житло – найгостріша тема, яка сьогодні обговорюється в культурно-правовому світі. Стати жертвою незаконного виселення або продажу житла без згоди власника є вкрай частим випадком в юридичній практиці. Клієнти опиняються у відчайдушних ситуаціях, опиняючись без квартири, і не вагаються звертатися за допомогою до професійних юристів.
Соціальне житло – це спосіб забезпечення громадян житлом, в якому право власності на житло утримує держава або муніципалітет.
У світовій практиці цей термін поєднує в собі багато форм оренди нерухомості, власниками та/або управителями яких є організації (державні та комунальні установи, неприбуткові організації або їх поєднання), що переслідують некомерційні цілі, як правило, пов’язані з підвищенням доступності житла для всіх верств суспільства. Вужчий термін «громадське житло» використовується для позначення державної або комунальної власності.
Послуги житлового юриста
Послуги житлового юриста стане реальним кроком до ліквідації незаконних операцій з житлом. З боку кваліфікованого фахівця гарантується повна конфіденційність і активна співпраця з владою в пошуках найкращого варіанту для постраждалої сторони.
- Консультації
- Виселення/врегулювання спорів;
- Житлові спори про поділ квартири або будинку, визначення їх вартості та ціни;
- Спори про визнання втрати права користування приміщенням;
- ділянка квартири (житлового будинку) в навик між господарями;
- Спори про порядок користування житловими приміщеннями;
- Визнання права власності на житло;
- Спори щодо визначення права власності на житло;
- стягнення матеріальної та моральної шкоди шляхом затоплення, пожежі, визначення вартості та ціни;
- спори про визнання договору купівлі-продажу, дарування, мена житлових житлових квартир недійсними.
- Юридичні консультації з житлового права;
- Визнання порядку житла недійсним;
- Встановлення порядку користування житлом;
- Зміна договору оренди
- Ведення бізнесу в судах, прив’язаних до інвестиційних договорів у сфері нерухомості;
- Зняття арешту з майна;
- поселення та виселення зі спірного житла;
- Визнання особи, яка втратила право користування житловим приміщенням;
- Зміна частин багатоквартирного будинку, визначення їх вартості та ціни;
- виселення осіб, які незаконно займають житло.
Що станеться, якщо ви не побачите житлового адвоката?
Дозволити самостійно вирішення житлових питань – дуже недалекоглядне рішення. Це може призвести до серйозних наслідків, до втрати права на житло або нерухомість. Найкраще скористатися послугами професійного фахівця. Житловий юрист зацікавлений в успіху вашої справи, тому візьме на себе повну відповідальність за вирішення складних завдань і прискорить їх сприятливе для вас рішення.
Наші юристи мають широку цінну практику ведення житла, вони мають широкий спектр повноважень, і можуть дати гідну відсіч посяганням законних інтересів свого довіреної особи. У своїй діяльності вони підпадають під правила професійної етики і поважають конфіденційність.
Зміст послуг житлового юриста
Наразі адвокат з питань житла та спадщини – оптимальна допомога в шахрайстві у сфері рейдерства.
Послуги житлового юриста, адвоката можуть знадобитися в разі будь-яких конфліктів, пов’язаних з нерухомістю, а також допомогти правильно оформити всі документи при житлі будинку.
Житловий юрист у Харкові, Київі, Одесі може відповісти на всі питання, які можуть виникнути при купівлі будинку або його приватизації або переоцінення. Використання послуг таких юристів може значно знизити ризик при 100 угодах з нерухомістю.
Житловий адвокат також допоможе із захистом інтересів у суді. Вони зможуть правильно оформляти заяви і подавати її в суд, а також підготувати всі необхідні документи для процесу. Також житлові юристи Харкова зможуть допомогти в подачі апеляційних скарг і звернутися за захистом до вищих судів.
Такий житловий юрист, юрист повинен добре усвідомлювати всі тонкоти законодавства країни і знати в ньому всі лазівки, які можуть бути використані в суді.
Адвокат з питань житла, послуги житлового юриста AGTL Харків, Київ, Одеса в житлових спорах про виселення, врегулювання, поділ, житло, визнання особи, яка втратила право користування.
Житлове право та юрист
Житлове право є набором законів, що регулюють житлові відносини, а законодавство ґрунтується на необхідності державного та місцевого самоврядування забезпечити реалізацію громадянами права на житло, його безпеку, святість та неприпустимість свавільного позбавлення житла, необхідність безперешкодного здійснення прав, що випливають з відносин, що регулюються житловим законодавством, та визнання рівності учасників у врегульованих майном відносинах житла. , користування та розпорядження житловими приміщеннями, якщо інше не випливає з Житлового кодексу України, іншого федерального закону або суті відповідних відносин, необхідності забезпечення відновлення порушених житлових прав, їх судової охорони, збереження житлового фонду та використання житлових приміщень за призначенням.
Поняття «житлове право» використовується в юридичній літературі в двох сенсах: вузькому і широкому. У вузькому сенсі житлове право є суб’єктивним правом конкретної людини на житло. Житлове право в широкому сенсі є інститутом цивільного права, який включає в себе норми інших галузей права, які присвячені або безпосередньо житловим, або житловим відносинам. Виходячи з цього, предметом житлового права є комплекс зв’язків з громадськістю, що виникають у зв’язку з використанням та експлуатацією житлового фонду. У чинному законодавстві ці відносини отримали назву “житлові відносини”.
Право на житло та «житлові відносини»
Проголошення права на житло призвело до виділення всіх відносин, що виникають над житлом, його використання та експлуатації в самостійну групу житлових відносин, а нормативно-правові акти, що регулюють ці відносини, на самостійну інтегровану галузь – житлове право.
Зв’язки з громадськістю, які за прийнятою термінологією називають житлом, мають характерну рису, як правило, про готовий об’єкт, який є житловим будинком або іншим житлом, включеним в установлений порядок в житловому фонді і призначеним для проживання. Наявність такого специфічного об’єкта регулювання суспільних відносин житлового законодавства явно відрізняється від інших галузей права і права.
Зв’язки з громадськістю, які є предметом житлового законодавства (житлового права), включають відносини, що розвиваються над управлінням житловим фондом; Враховуючи громадян, які потребують кращих умов проживання; право власності та обмежене управління житлом, що надається роботодавцям громадян та їхнім сім’ям для проживання; відносини про експлуатацію, безпеку та ремонт житлових будинків і житлових приміщень тощо Житлове законодавство також регулює деякі інші відносини, які розвиваються в житловому секторі над житлом – житлом, кредитом тощо.
Житлові відносини неоднорідні. Більшість з цих відносин є власністю. Вони формуються про об’єкти економічної цінності: квартири, будинки, житлові фонди тощо.
Право на житло є одним з основоположних конституційних прав громадян України
Житлове законодавство України ґрунтується на необхідності забезпечення того, щоб органи державної влади та місцевого самоврядування мали умови для реалізації громадянами права на житло, його безпеку, святість та неприпустимість свавільного позбавлення житла, необхідність безперешкодного реалізації прав, що виникають у відносинах, що регулюються житловим законодавством, та про визнання рівності учасників житлово-регульованих відносин щодо права власності, користування та розпорядження житловими приміщеннями, якщо не з Житлового кодексу. іншого закону України або суті відповідних відносин, про необхідність забезпечення відновлення порушених житлових прав, їх судову охорону, збереження житлового фонду та використання житлових приміщень за призначенням.
Громадяни України на свій розсуд і у власних інтересах здійснюють свої житлові права, в тому числі і їх управління. Вони можуть встановлювати та здійснювати свої житлові права в силу договору та/або інших підстав, передбачених житловим законодавством. Громадяни, реалізовуючи житлові права та виконуючи обов’язки, що виникають у зв’язку з житловими відносинами, не повинні порушувати права, свободи та законні інтереси інших громадян.
Як дізнатися, скільки коштує юридична консультація з питань житла?
Це досить легко зробити. Досить проконсультуватися з фахівцями і отримати інформацію про те, скільки буде коштувати кваліфікована допомога. Вартість аналізу ситуації та вибору конструктивних шляхів виходу з неї значно дешевше, ніж представництво в суді або надання інших видів послуг.
Загальна кількість юридичних консультацій з житлових питань безпосередньо залежить від ступеня професіоналізму своїх співробітників. Послуги професіоналів з великим досвідом роботи не можуть бути безоплатними, але сума може бути більш ніж адекватною.
Чи варто економити на житлі юриста?
При з’ясові, скільки коштує юридична консультація з питань житла, слід пам’ятати, що наслідки спроби вирішити свої проблеми на юридичному рівні можуть хоча б призвести до втрати часу в чергах і додаткових витрат на сплату державного мита в тих випадках, коли пакет документів державним органом відкидається через відсутність повноти. У гіршому випадку збитки можуть бути дуже істотними, починаючи від суми депозитів або авансів при обробці операцій до втрати самого майна, якщо це пов’язана з ним операція.
Вирішувати, чи доцільна така економія і що вона може зробити, вирішувати вирішувати, особливо враховуючи, що своєчасна юридична консультація з житлових питань у Харкові, Київі, Одесі дозволяє уникнути подібних труднощів. Слід пам’ятати, що в деяких випадках вже неможливо змінити ситуацію на краще. У такому випадку ні адвокат, ні житловий адвокат не зможуть допомогти.
Підпишіться на (@AGTLua) наш канал Telegram T.me / AGTLua
Виклику! +38 (050) 676-34-45, +38 (098) 028-08-51.