Адвокат з військових питань, спорах та справах – допомога у вирішенні житлової проблеми від юридичної фірми AGTL Харків, Київ, Одеса. Суперечки та питання у військовій справі представляють на сьогоднішній день одну з найпростіших галузей права, якій приділяє увагу військовий юрист AGTL Харків, Київ, Одеса. Так, фахівець із військового права зможе професійно проконсультувати, допомогти Вам знайти найбільш вигідний і простий для Вас варіант виходу зі складної ситуації та вирішити у суді військову суперечку. Питання проходження військової служби особливо гостро сприймається сьогодні в Україні. Мобілізація, демобілізація, заклик, контракт та особливості несення служби рядовими та офіцерами, а також інші питання тягне за собою необхідність спеціалізованої юридичної консультації.
Послуги військового адвоката
Послуги юриста з питань військової служби стануть реальним кроком на шляху до усунення та вирішення проблем пов’язаних із військовою службою. З боку кваліфікованого фахівця гарантується повна конфіденційність та активна взаємодія з органами влади у пошуку оптимального варіанту для зацікавленої сторони.
- Консультація адвоката в галузі військового права з питань призову на строкову військову службу до Збройних Сил України, призову офіцерів, проходження та звільнення з військової служби у Збройних Силах України, мобілізації;
- Представництво інтересів у структурі органів місцевого військового управління України, а саме – Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), у минулому військових комісаріатів (військкомат);
- Консультування з питань про право на відстрочку у разі призову на строкову службу, служби за призовом рядових, сержантів, старшин, офіцерів або їх мобілізації;
- Оскарження незаконних: призову, ВЛК, наказів військкомату та командування;
- Захист військовослужбовців у спорах про незаконне звільнення з військової служби та відновлення, спори у зв’язку з незаконним звільненням або розірвання контракту та виплата грошового забезпечення за час вимушеного прогулу;
- Спір з питань страхування та відшкодування збитків, заподіяних у зв’язку з проходженням служби;
- Юридичний аналіз умов контракту, супровід його укладання та розірвання;
- Супереки у зв’язку з незаконним скороченням грошового забезпечення, невидача речового забезпечення;
- Спір з роботодавцем при перерахунку середньої заробітної плати, яка зберігається за працівником, який був покликаний до проходження військової служби у Збройних Силах України; та резервістів;
- Супереки з прикордонною службою при виїзді за межі України;
- Супровід при виїзді за кордон, добірка законних варіантів виїзду та правильного їх оформлення;
- Визнання права власності на виплати;
- Стягнення матеріальних та моральних збитків;
- Юридичні консультації в галузі військового права;
- Визнання наказу недійсним;
- Встановлення порядку служби;
- Зміна умов контракту військової служби;
- Допомога у підготовці звернень, запитів та інших документів правового характеру;
- Супровід у досудовому врегулюванні спору;
- Підготовка документів процесуального характеру, у разі потреби звернення до суду;
- Юридичний супровід під час судового розгляду справи в усіх інстанціях;
- Супровід у виконанні судових рішень.
Що буде, якщо не звертатися до військового юриста?
Пускати рішення військових питань на самоплив – вельми недалекоглядне рішення. Воно може призвести до серйозних наслідків, до втрати свободи, не враховуючи матеріальної відповідальності. Найкраще скористатися послугами професійного фахівця. Військовий адвокат зацікавлений в успіху вашої справи, тому візьме на себе всю відповідальність за вирішення складних завдань і максимально прискорить їхнє сприятливе для Вас рішення.
Нашими адвокатами напрацьована велика цінна практика ведення військових справ, вони мають широке коло повноважень, і можуть дати гідну відсіч посяганням законні інтереси свого довірителя. У своїй діяльності вони підкоряються правилам професійної етики та дотримуються конфіденційності.
Зміст послуг юриста у військових справах
Наразі адвокат у військових справах та – оптимальна допомога при взаємодії військовозобов’язаного з представниками органів місцевого військового управління України (strc>) (ТЦК та СП). Послуги військового адвоката, юриста можуть знадобитися у разі виникнення будь-яких конфліктів, пов’язаних з військовою службою, мобілізацією, відстрочкою, контрактною службою, а також допоможуть правильно оформити всі документи при оформленні відповідних питань.
Військовий адвокат у Харкові, Києві, Одесі може відповісти на всі питання, які тільки можуть виникнути під час заклику, мобілізації, проходження чи звільнення з військової служби. Скориставшись послугами таких юристів, можна суттєво знизити ризик помилок, суперечок, можливого кримінального переслідування.
Юрист з військових питань також допоможе із захистом інтересів у суді. Він зможе правильно скласти заяви та подати її до суду, а також підготувати всі необхідні для процесу документи. Також військові адвокати Харків зможуть допомогти у подачі касаційних скарг та звернеться за захистом до судів вищої інстанції.
Подібні військовий адвокат, юрист повинен добре знати всі тонкощі законодавства країни та знати всі лазівки в ньому, якими можна скористатися в суді. Це дозволяє надати військову юридичну консультацію та військову юридичну допомогу.
Адвокат у військових справах, послуги військового юриста AGTL Харків, Київ, Одеса при військових спорах про мобілізацію жінок, незаконний наказ, порушення прав мобілізованих, при написанні рапорту про причину невиконання наказу командира, проходження військової служби в обов’язковому порядку, прийомі та звільненні з лав збройних сил України, соціальному забезпеченні військовослужбовців (військових) та їх сімей, житлових проблем та приватизації майна.
Військове право та адвокат
Військове право (військове законодавство) – галузь права, яка в широкому розумінні охоплює всі правові питання, пов’язані з військовою справою, система встановлених державою правових норм, що закріплюють принципи та форми устрою збройних сил, що регулюють відносини у сфері їх будівництва, життя, побуту та діяльності та визначальних обов’язків, прав та відповідальності військовослужбовців, військовозобов’язаних та інших учасників товариств, відносин у галузі військової справи держави.
Зокрема в Україні – це галузь національного права, норми якої регулюють суспільні відносини у сфері будівництва, розвитку, життєдіяльності збройних сил та інших утворених відповідно до чинного законодавства військових формувань. Є комплексною галуззю права, оскільки включає норми як традиційних галузей права України (адміністративного, цивільного, трудового, кримінального та інших), так і спеціальних військово-правових актів.
Предметом військового права є:
- принципи та форми устрою збройних сил України;
- основи управління ЗС (військами(військовими силами));
- порядок комплектування збройних сил особовим складом та проходження військової служби;
- організацію та порядок забезпечення військ матеріальними та грошовими коштами;
- дисциплінарну владу командиров (начальників) та основи зміцнення військової дисципліни;
- зміст та порядок призначення пільг, пенсій та допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей; права, обов’язки та відповідальність військовослужбовців та цивільного персоналу національних збройних сил.
Військове право України є комплексною галуззю національного права, здійснює регулювання військово-публічних відносин, суб’єктами яких не лише військовослужбовці, але спеціально визначені законом органи державної влади та управління, військові частини та установи, органи військового управління. Військове право забезпечує вирішення питань влаштування Збройних Сил України та інших військових формувань, порядку їх комплектування та проходження військової служби, прав, обов’язків та відповідальності військовослужбовців, а також військового управління, охорони військового правопорядку, економічної та господарської діяльності військових частин та організацій тощо. . .
Основи військового права України
Військове право України ґрунтується на положеннях Конституції України, де передбачені обов’язки громадян України щодо захисту держави, функції Збройних сил та інших військових формувань України, компетенцію органів державної влади у галузі військового будівництва та керівництва сектором безпеки та оборони. Найважливішою в контексті є стаття 17 Конституції України, згідно з якою:
Захист суверенітету та територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.
Оборона України, захист суверенітету , територіальної цілісності та недоторканності покладаються на Збройні Сили України.
Забезпечення державної безпеки та захист державного кордону України покладаються на відповідні військові формування та правоохоронні органи держави, організація та порядок діяльності яких визначаються законом.
Збройні Сили та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади або перешкоджання їх діяльності.
Держава забезпечує соціальний захист громадян України, які перебувають на службі у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, а також членів їхніх сімей.
На території України забороняється створення та функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом.
Водночас, згідно зі статтею 65 Конституції України «захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, повага до її державних символів є обов’язком громадян України».
Закони воєнного часу
Закони військового часу є нормативно-правовими актами держави, дія яких застосовується лише під час війни (тобто обмежена військовим часом). Вони можуть бути прийняті як до війни (воєнним часом), так і після вступу України до війни (з настанням воєнного часу). Вони регламентують цивільні, адміністративні, кримінальні та інші правові відносини у державі.
Відповідно до них допускаються:
- проведення мобілізації населення для виконання різних трудових заходів;
- залучення громадян до різноманітних повинностей;
- реквізиція майна населення та приватних підприємств та організацій тощо.
Також за законами воєнного часу, передбачається суворіше, ніж у мирний час, покарання за військові злочини:
- за непокору;
- дезертирство тощо.
Як з’ясувати, скільки коштує юридична консультація з військових питань?
Зробити це досить просто. Достатньо звернутися до фахівців та отримати інформацію про те, яку суму коштуватиме кваліфікована допомога. Вартість робіт з аналізу ситуації та вибору конструктивних шляхів виходу з неї обходиться на порядок дешевше, ніж представництво в суді або надання інших видів послуг.
Підсумкові суми того, скільки коштує юридична консультація з військових питань, безпосередньо залежать від ступеня професіоналізму її працівників. Послуги професіоналів з багатим досвідом роботи не можуть бути безоплатними, але сума може бути більш ніж адекватною.
Чи варто економити на військовому адвокаті?
З’ясовуючи, скільки коштує юридична консультація з військових питань, слід пам’ятати про те, що наслідки спроби самостійно вирішити свої проблеми на правовому рівні як мінімум можуть призвести до втрати часу в чергах і додаткових витрат на оплату мит та зборів у випадках , коли комплект документів державною установою відхиляється через неповноту. При найгіршому варіанті втрати можуть бути дуже суттєвими, починаючи від сум штрафів і закінчуючи втратою свободи.
Кожній людині самій вирішувати, чи доцільна подібна економія і що вона може обійтися, особливо якщо врахувати, що своєчасні юридичні консультації з військових питань у Харкові, Києві, Одесі дозволяють уникнути подібних складнощів. І при цьому слід пам’ятати, що в ряді випадків змінити ситуацію на краще вже неможливо. У такому разі ні юрист, ні адвокат у військових справах допомогти не зможе.
Підписуйтесь на (@AGTLua) наш Telegram-канал публікацій t.me/AGTLua
Телефонуйте! +38 (050) 676-34-45, +38 (098) 028-08-51.