Апеляція – звернення до апеляційного суду
Апеляційне провадження – апеляцію до апеляційного суду можуть підготувати юристи юридичної фірми AGTL.
Захист прав в суді загальної юрисдикції передбачає ґрунтовне знання існуючого законодавства. Суд може постановити, що одна зі сторін не задоволена.Учасники справи, а також ті, хто не брав участі у справі, якщо суд прийняв рішення про свої права, свободи, інтереси та/або обов’язки, мають право оскаржити рішення суду першої інстанції повністю або частково.
Наші переваги
Професійна підтримка в суді базується на широкій юриспруденції наших юристів;
Наша робота базується на принципах повної конфіденційності;
У нашій компанії працюють фахівці в різних галузях права, що дозволяє нам пропонувати Вам рішення для широкого кола питань, пов’язаних з різними спорами;
Кожен клієнт для нас різний. Ми не використовуємо готові рішення, але спираємося на солідний досвід, набутий за роки практики.
Право на оскарження
Учасники справи, а також ті, хто не брав участі у справі, якщо суд прийняв рішення про свої права, свободи, інтереси та/або обов’язки, мають право оскаржити рішення суду першої інстанції повністю або частково.
Після відкриття апеляційного провадження особи, яка не бере участі у справі, але суд прийняв рішення про її права, свободи, інтереси та/або обов’язки, особа користується процесуальними правами та процесуальними обов’язками учасника.
Строк оскарження
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а визначення судом протягом п’ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину судового рішення, або у разі розгляду справи (рішення) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня прийняття повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не було вручено в день його (її) проголошення або складання, має право відновити пропущений строк за апеляційною скаргою:
1) судові рішення – якщо апеляція подається протягом тридцяти днів після повного рішення суду, що вручається йому;
2) за судовими наказами – якщо апеляція подається протягом п’ятнадцяти днів з дня ухвали суду.
Строк оскарження також може бути відновлений, якщо його буде прийнято з інших поважних причин.
Як подати апеляцію
Апеляційна скарга подається безпосередньо до апеляційного суду.
Апеляційне провадження. Форма та зміст апеляції
Апеляція подається в письмовій формі.
У зверненні необхідно ввести:
1) найменування суду, до якого подається скарга;
2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та посередині) (для фізичних осіб) особи, яка підлягає зверненню, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання або проживання (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, реєстраційний номер реєстраційної картки платника податків (для фізичних осіб) , номери повідомлень та електронна пошта, офіційна адреса електронної пошти, якщо є;
3) повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та посередині) (для фізичних осіб) інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання або проживання (для фізичних осіб);
4) рішення або ухвала, яка оскаржується;
5) яка незаконність та/або необґрунтованість рішення або визначення (неповне встановлення обставин, що мають відношення до справи, та/або некоректність встановлення обставин, що мають відношення до справи, у зв’язку з необґрунтованим спростуванням доказів, їх неналежним розслідуванням або оцінкою, ненадленням доказів з вагомих причин та/або неправильним визначенням відповідно до обставин, встановлених судом правовідносин тощо);
6) нові обставини, що встановлюються, докази, що досліджуються або оцінюються, обґрунтування поважності причин ненадання доказів до суду першої інстанції, заперечення щодо доказів, що використовуються судом першої інстанції;
7) клопотання скаржника;
8) дата отримання копії рішення суду першої інстанції апеляційної інстанції;
9) перелік документів та інших матеріалів, які додаються.
Звернення підписує заявник або представник особи.
Ми проконсультує вас, допоможемо організувати бізнес, вибрати податкову систему, а при необхідності – супроводжувати процес організації вашого бізнесу з юридичних, бухгалтерських, податкових, а також фінансових питань. І повірте, ваші гроші неодмінно повернуться до вас.
Підпишіться на (@AGTLua) наш канал Telegram T.me / AGTLua
Виклику! +38 (050) 676-34-45, +38 (098) 028-08-51.