Юридичний аудит Due diligence – це незалежна правова оцінка діяльності компанії або експертиза окремих напрямків діяльності компанії, а також експертиза правочинів на відповідність чинному законодавству.
Юридичний аудит складається з перевірки знайденої та внутрішньої документації, існуючої договірної бази, а також інших документів компанії з метою визначення їх відповідності інтересам власника або підприємства, а також нормам чинного законодавства.
Цілі юридичної перевірки можуть бути визначені як отримання незалежної оцінки фінансово-господарської діяльності компанії для виявлення потенційних ризиків, які могли б завдати компанії матеріальних збитків внаслідок невиконання контрагентами своїх зобов’язань, нарахувань та штрафів податковими органами, застосування санкцій за недотримання різних зобов’язань, притягнення компанії або посадових осіб підприємства до адміністративної або кримінальної відповідальності.
Юридичний аудит Due diligence в Україні
Ми запрошуємо Вас негайно зв’язатися з нами для отримання безкоштовної консультації, якщо:
1. Компанія має дату реєстрації до 1 січня 2014 року і статутні документи за цей час не були змінені;
2. Компанія не має відділу кадрів і компанія не відстежує зміни трудового законодавства;
3. Співробітники компанії використовують в діяльності зразки договорів, завантажених з інтернету, не змінюючи їх суті і не розуміючи змісту;
4. Співробітники компанії поняття не мають про свої функціональні обов’язки;
5. У вас є сумніви щодо правильності документації компанії.
Переваги послуги
Конкретні рекомендації по вирішенню питань з урахуванням специфіки підприємства.
Передбачені проекти документів, розроблені з урахуванням специфіки підприємства та мети складання.
Здатність уникати негативних наслідків діяльності.
Конкретний перелік коригувальних дій, які мінімізують ризики.
Види правового аудиту (due diligence)
1. Комплексний юридичний аудит діяльності компанії
Аудит торкається всіх важливих аспектів діяльності компанії.
Юридичний аудит юридичної експертизи компанії включає аналіз створення та реєстраційної документації компанії, експертизу корпоративних актів та статутних документів, корпоративну структуру, компетенцію органів влади, документацію з розміщення цінних паперів та питання законності права власності на активи, законність рішень, прийнятих загальними зборами, виявлення ризикованих ситуацій, конфлікти та їх аналіз.
Юридичний аудит управлінської та кадрової систем due diligence – це експертиза внутрішніх документів компанії, які регулюють як її діяльність в цілому, так і окремі підрозділи. Аналіз місцевих актів, що регулюють трудові відносини всередині підприємства. Експертиза законності трудових відносин та наявності ризиків конфліктів.
Юридичний аудит due diligence активів – експертиза правового статусу права власності на майно товариства (рухоме, нерухоме майно). Вивчення порядку та умов набуття майна, легітимність процедур, визначення та аналіз можливих ризиків.
Юридичний аудит юридичної діяльності due diligence – це аналіз законності діяльності компанії, включаючи необхідність спеціальних дозволів та реєстрацій, ліцензій.
Due diligence due diligence contractual practice є правовою оцінкою поточної договірної практики компанії, включаючи зовнішньоекономічний бізнес для аналізу порядку укладення, виконання та зберігання договорів. Наявність можливих ризиків податкових санкцій, ризики недотримання економічних зобов’язань та наявність претензій третіх осіб.
2. Тематичний юридичний аудит
Due diligence окремих аспектів діяльності компанії, так званий тематичний аудит є юридичним аудитом due diligence хронології діяльності компанії, систем управління та персоналу, активів, ділової діяльності, договірної практики та інших.
3.Юридичний аудит комплексних операцій
Юридичний аудит комплексних операцій due diligence – це аналіз і юридична експертиза правил договорів або їх сукупної системи, включаючи умови розрахунку і виконання угоди, для визначення можливих різних ризиків, а також основи можливого конфлікту з третіми особами і варіанти її вирішення.
4. Аудит правових конфліктів
Юридична перевірка належної обачності конфлікту – це експертиза існуючої конфліктної ситуації в правоохоронних практиках податкової, цивільної, трудової, податкової, антимонопольної або корпоративної юридичної галузей, а також рекомендації щодо усунення та ніоцінення виявлених ризиків.
Ви отримуєте
1. Виявлення ризиків, зокрема претензій з боку наглядових органів, арешт майна, застосування санкцій за порушення цивільно-правових зобов’язань, притягнення посадових осіб до кримінальної або адміністративної відповідальності, недотримання зобов’язань з боку покупців або інших контрагентів.
2. Рекомендації по усуненню, рівень виявлених недоліків і ризиків.