Клопотання до Господарського суду
Юридична фірма AGTL пропонує Вам послуги з складання заявок на подачу в господарський суд. Більшість клопотань в господарському процесі характерні, але при їх складанні необхідно правильно відобразити деталі своєї справи і не втратити з поля зору дрібниці, які можуть вплинути на хід судового розгляду. Наші юристи мають великий досвід судового розгляду і допоможуть вам зробити клопотання, яке повністю відповідає правовим критеріям.
Наші переваги
- Десятки виграних справ у суді;
- Ґрунтовне знання закону;
- Позитивні відгуки наших задоволених клієнтів
- Робота над результатом
Звернувшись до юристів юридичної фірми AGTL, Ви отримаєте:
- Час збережено
- Добре підготовлена петиція;
- Мінімізація ризику не приймати заявку;
- Збільшити шанси на перемогу в судовому процесі;
- будь-яких документів, інформація про які буде міститися в заяві.
У вартість цієї послуги входить:
- аналіз стану справи, в якій готується клопотання
- клопотання відповідно до побажань клієнта
- подання клопотання до суду
Клопотання є основною формою звернення до суду. Він може бути поданий в письмовій формі, відправлений в електронному вигляді або в усно під час слухання. При цьому він буде зафіксований у записі суду.
Суб’єкти клопотання можуть бути класифіковані як:
Тільки сторонами.
Причетні до справи
Інші учасники процесу.
Неучпримідні учасники процесу
Суддів.
Ступінь і обсяг впливу на провадження можна розділити на такі групи:
Клопотання, які мають радикальний вплив на весь судовий процес (про світову угоду та припинення провадження у справі, про медіацію, про відкликання позову, про визнання позову тощо);
Клопотання, які частково впливають на ведення справи (про відкладення справи, переривання судового розгляду, зупинення справи, часткове визнання позову та часткову відмову в задоволенні позову, зміну підстави або предмета позову тощо);
Заяви, що зачіпають одну процесуальну дію (за викликом свідка, про призначення експертизи, про відновлення пропущеного процесуального строку, про передачу справи до іншого господарського суду, про скасування рішення міжнародного арбітражного (арбітражного) суду тощо).
Можливі інші класифікації. Вони дуже важливі для практичного використання.
Заявки в господарському процесі можуть включати:
- до доказової бази (прохання про включення до справи клопотання про ознайомлення з матеріалами справи);
- збирати документи (прохання претендувати на документи, що стосуються спору);
- вивчити документи та обставини справи, що вимагають спеціальної кваліфікації;
- Відтермінувати, призупинити або припинити судове провадження;
- Викликати свідків;
- зменшити розмір державного збору або розстрочку його сплати тощо.
Особняк є клопотанням про представництво в суді. Цей документ визначає наявність та обсяг повноважень захиснику позивача або відповідача, який представляє інтереси однієї сторони або іншої сторони в суді. Важливо пам’ятати, що якщо представник потрібен для більш ніж однієї зустрічі, заява в арбітраж повинна бути подана в письмовій формі. Цей документ дозволяє розглядати справу також за відсутності позивача (відповідача), інтереси якого захищатиме представник.
Хто може звернутися до суду?
Майже будь-який учасник арбітражного суду має право подати заяву: позивач, відповідач, їх представники, зацікавлені особи та заявники, треті особи у справі, а також представники державних органів і структур – прокурор або представники органів влади.
Неправильно або неправильно складене клопотання в арбітражному процесі може призвести до того, що суддя заперечує його задоволення, що спричинить втрату часу, зусиль і, можливо, втрату в суді. Допомога компетентного і досвідченого юриста юридичної фірми AGTL дозволить уникнути цих ризиків, тим самим збільшивши ваші шанси на перемогу.