Посвідка на проживання в Україні
Проживання в Україні – Юридична фірма AGTL надає повний спектр юридичних послуг роботодавцям для залучення та використання іноземних працівників в Україні, а також послуг для іноземних громадян, які планують жити і працювати в Україні. Продовження посвідки на проживання.
Серед наших постійних клієнтів – великі українські компанії з іноземним капіталом, а також офіси та філії іноземних компаній середнього та малого бізнесу, в тому числі стартапи.
Наші переваги
Наші юристи є експертами у сфері трудового та міграційного права, які мають значний досвід супроводу великих російських та міжнародних клієнтів, вільно володіє англійською мовою;
Послуги, що надаються юристами міграційного права, відповідають міжнародним стандартам якості, при цьому юридична фірма AGTL реалізує гнучку цінову політику, оптимізуючи пропозиції для конкретного завдання клієнта;
Досвід отримання дозволів на працевлаштування для фахівців з візових країн Європи: Франції, Іспанії, Італії, Греції, Німеччини;
Ми знаємо специфіку роботи з клієнтами з Азії та маємо великий позитивний досвід отримання дозволів на роботу для іноземних працівників з Кореї, Китаю, Індії, Ізраїлю та Японії;
Працюючи в постійному контакті з міграційними органами, наші юристи знають про останні зміни у внутрішньому розпорядку та вимогах, що забезпечує високу якість підготовки документів;
Супровід складних проектів, робота зі збоями до позитивного результату;
Великий набір додаткових послуг: переклад документів, візова підтримка, реєстрація в податковий орган.
Як отримати посвідку на постійне проживання в Україні
Категорії іноземців Отримати постійне проживання в Україні можуть такі іноземці та особи без громадянства: колишні громадяни України, які залишаються постійно прописаними в Україні після прийняття рішення про припинення українського громадянства. Особи, які мають право на імміграцію в Україну для постійного проживання на підставі отримання дозволу на імміграцію.
Як бачимо, попереднім етапом отримання посвідки на постійне проживання в Україні є оформлення Дозволу на імміграцію. Однак для того, щоб не було непорозумінь, відразу зазначимо, що і оформлення дозволу, і отримання посвідки на постійне проживання – відбуваються в рамках одного процесу.
Отже, хто може отримати дозвіл на імміграцію і, як наслідок, посвідку на постійне проживання. До переліку, встановленого Актом про імміграцію, входять різні підстави, наприклад, іноземець має право на посвідку на проживання в Україні у випадку повнокровних родичів першого рядка (брата, сестри, дідуся, бабусі, онука або онука) – громадян України, тобто громадянин Росії може оформити посвідку на постійне проживання в Україні у випадку, якщо його бабуся є громадянкою України.
Іншою спільною підставою є територіальне походження, тобто отримання посвідки на постійне проживання росіянином (або громадянином іншої країни) можливе, якщо він або хтось із близьких родичів до 16.07.1990 року. мешкав на території майбутньої України. Крім того, батьки, подружжя та діти іноземця, який вже оформив посвідку на постійне проживання в Україні, можуть отримати посвідку на постійне проживання в Україні. Так само його можуть оформити біженці, опікуни та опікуни громадян України. Повний перелік підстав, нюансів та детального розшифровки підстав дивіться тут.
Документи для отримання посвідок на постійне проживання
Матеріал про перелік необхідних документів досить об’ємний. Ось чому ми ставимо його в окрему статтю.
Тут ми вкажемо основні вимоги:
Основний з них – документ, що підтверджує основу. Наприклад, у разі отримання посвідок на постійне проживання на підставі громадянства України родичам першої лінії потрібні документи, які доводять (а) громадянство родича; б) повноцінні стосунки (наприклад, при пов’язанні з бабусею повинні бути пред’явити свідоцтво про народження батьків іноземця. і свідоцтво про народження іноземця).
2. Для отримання посвідки на постійне проживання необхідно хоча б один в’їзд в Україну на момент подачі документів.
3. Для громадян країн з візовим дорученням знадобиться віза в паспорті, для безвізових країн (зокрема, для росіян) може знадобитися виїзд (перетин кордону України).
Як отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні
Зміни у 2017 році Серед нововведень у порядку тимчасового проживання в Україні з осені 2017 року слід виділити наступні:
1. Термін розгляду документів скорочено з 15 до 10 днів.
2. Єдиним органом посвідок на тимчасове проживання в Києві була міська дирекція Київського ДМС. Раніше іноземці за певних обставин видали документ в районних відділеннях.
3. Термін дії документа продовжено – відтепер посвідка на проживання діє протягом усього терміну дії дозволу на роботу, а її в свою чергу можна оформити в залежності від підстав, що діють до 3 років.
4. Розширено категорії іноземців, які можуть бути видані з документом. Таким чином, іноземний інвестор з розміром інвестицій понад 100 тисяч євро може оформити посвідку на проживання, що діє до 2 років.
5. Змінено порядок продовження посвідки на тимчасове проживання. При продовженні посвідки на проживання на підставі дозволу на роботу необхідно подати інформацію, що підтверджує працевлаштування не менше 3 українців за період не менше шести місяців до заяви про продовження посвідки на проживання або про сплату податку на прибуток не менше 50 хвилин виплат за останній фінансовий рік.
Іноземців
Іноземці та особи без громадянства, які прибули в країну, можуть отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні. Ви можете запитати, яка мета всього цієї тяганини, може, її легше не видавати взагалі? Можна це зробити, але уявіть, що іноземець приїхав в Україну на роботу. Ну, якщо він рідко тут, а якщо ні? Що робити, якщо в силу своєї зайнятості він повинен бути тут дуже часто (якщо не завжди)? Але є правила перебування іноземця в Україні.
Новий порядок отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні почав працювати лише нещодавно. Як ми вже згадували вище, основною метою посвідки на тимчасове проживання є легалізація тривалого перебування іноземця.
Причини отримання посвідки на тимчасове проживання
Отже, на практиці основними підставами оформлення посвідки на тимчасове проживання є: дозвіл на роботу іноземця як документ, що підтверджує офіційне працевлаштування іноземця для роботи на українському підприємстві, банку в Україні; дослідження – важливо, щоб в’їзд іноземця в країну був на підставі візи, яка видається за заявою, завіреною Міністерством освіти; возз’єднання сім’ї, тобто коли один з подружжя вже має посвідку на тимчасове проживання або є громадянином України.
Крім того, посвідки на тимчасове проживання в Україні видаються іноземцям, які прибули: для участі в технічних проектах (міжнародна технічна допомога) – ця підстава поширюється виключно на зареєстровані контракти МТП; для проповідування релігійних вчень важливо, щоб проповідник в’їжджав в країну по візі, яка в свою чергу видається релігійній організації на підставі клопотання, прийнятого Державним коледжем; брати участь у роботі неурядових організацій іноземних держав – іншими словами працювати у філіях та офісах, акредитованих Міністерством юстиції; для виконання наукової, культурної, освітньої, волонтерської діяльності на основі міжнародних договорів або спеціальних програм – необхідно мати офіційні контракти; Працювати кореспондентом або представником іноземних ЗМІ; іноземців, які прибули нелегально, але тимчасово знаходяться в Україні через неможливість видворення з країни (на час непереборних обставин).
З 2017 року – посвідка на проживання видається також іноземним інвесторам, які внесли до статутного фонду українського підприємства суму не менше 100 тисяч євро. Термін дії такої посвідки на проживання становить 2 роки (з можливістю щорічного продовження). Слід зазначити, що факт здійснення інвестиції також є підставою для оформлення посвідки на постійне проживання.
Документи для отримання посвідки на тимчасове проживання
Оформлення посвідок на проживання в Україні здійснюється органами Державної міграційної служби (раніше – «ОВІР», GIRFO).
З метою отримання посвідки на тимчасове проживання заявник подає заяву з пакетом документів до органів ГМС за місцем проживання. Що стосується конкретного переліку документів для отримання посвідки на проживання, то є і нюанси.
Наприклад, є основний перелік документів, який включає в себе: заяву особи; Паспортний документ або документ, що посвідчує особу, його копія; Завірений переклад на українські сторінки паспортного документа (документа, що посвідчує особу) з персональними даними заявника; Платіжний документ про сплату адміністративного збору; Копія свідоцтва про привласнення ІНН (за наявності).
Додатковий список
Додатковий перелік документів залежить від причин оформлення документів.
Так, для отримання посвідки на тимчасове проживання для одруження з громадянином України необхідно подати додатковий: (а) гарантійний лист подружжя; б) довідка про доходи подружжя (можливі варіанти); в) Копія свідоцтва про шлюб. При подачі заявки на отримання посвідки на тимчасове проживання на підставі працевлаштування – необхідно надати копію дозволу на роботу, виданого Центром зайнятості. Залежно від підстав для оформлення посвідки на проживання можуть бути надані інші документи.
У таких випадках дуже корисно буде допомогти професійній компанії, яка допоможе підготувати пакет документів і отримати посвідку на проживання в найкоротші терміни.
Якщо Вас цікавить конкретний перелік документів для отримання посвідки на тимчасове проживання – надішліть запит і ми надішлемо Вам пропозицію.
Ми гарантуємо не тільки якісний і надійний сервіс, в нашій особі Ви отримуєте професійного консультанта з міграційних питань. Як тільки ви зв’яжетесь з нами, ви завжди можете розраховувати на нашу кваліфіковану консультацію або консультацію в майбутньому!
Посвідка на проживання в Україні: штамп про посвідку на проживання
Для отримання посвідки на проживання в Україні обов’язок іноземця проставити штамп про проживання (оформлення місця проживання) в посвідці на проживання, протягом 30 днів з дня оформлення свідоцтва, є обов’язковою умовою.
Стери! продажу посвідки на проживання. Чим загрожує використання посвідки на придбання місця проживання?
Отже, ви вирішили подати заяву на отримання посвідки на проживання, але розумієте, що головна проблема в тому, що у вас просто немає можливості її оформити.
Ви в кінцевому підсумку з двома варіантами:
По-перше, ви відкриваєте інтернет і знадаєте купу “продавати реєстраційні” оголошення. Ви погодилися, ви дали $ 300 на посвідку на проживання. Все начебто добре – ви щасливі.
Другий варіант, «фахівці», які видають вам посвідку на проживання, пропонують вирішити цю проблему. Ви згодні. Дайте додатково $600, отримайте сертифікат і радійте. Реєстрація покупки – дуже делікатний товар.
Що з цим не так?
Запитайте, що з цим не так? Нічого, крім таких дрібниць: Купуючи посвідку на проживання в інтернеті, можна легко порадувати простих шахраїв, які просто «намалюють» штамп на посвідці на проживання, а це стаття 358 КК «Підроблені документи» (обмеження волі до 2 років). Купуючи посвідку на проживання у «фахівців», ви ризикуєте набігти на: а) див. вище; б) використання так званих масових реєстраційних адрес, на яких вже зареєстровано понад 50 осіб, і вся схема проводиться на втікача дільничного-поліцейського, якого можна звільнити не сьогодні-завтра, а потім ви стикаєтеся з «подачею неправдивих заяв».
Обидва ці варіанти загрожують відкликати посвідку на проживання, і як наслідок – до примусового повернення в країну вильоту із забороною в’їзду в Україну.