Представництво інтересів у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України
Правовий статус Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України (детальніше – МКАС на ТЕС), тобто його юридичної особистості, організації діяльності, компетенції, встановлено:
– Закон «Про міжнародний комерційний арбітраж України» від 24 лютого 1994 року.
Міжнародний комерційний арбітражний суд торгівлі та промисловості України, який є додатком 1 Закону;
– Положення про Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України.
Міжнародний комерційний арбітражний суд є незалежною постійною арбітражною установою (арбітражним судом), що діє відповідно до Закону України «Про міжнародний комерційний арбітраж», який затвердив Положення про США при СРТ України.
Торгово-промислова палата України затверджує Положення Міжнародного комерційного арбітражного суду, порядок обчислення арбітражного збору, ставки гонорарів арбітрів та інші витрати суду, сприяє його діяльності.
Послуги МКАС при ТПП України
Фахівці допоможуть Вам:
- провести аналіз перспектив звернення до МКАС при ТПП України;
- підготувати позов для звернення до МКАС при ТПП України та подати позов до МКАС при ТПП України;
- Сплачувати платежі при зверненнях до Міжнародного комерційного арбітражного суду;
- Представити свої інтереси у справі в МКАС при ТПП України;
- отримати рішення та супровідні документи після розгляду справи МКАС в ТПП України;
- звернутися до компетентного суду за дозволом на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду;
- здійснювати юридичний супровід виконання рішення МКАС при ТПП України.
Юридична фірма AGTL має позитивний досвід представлення інтересів клієнтів у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.
Вартість даної послуги договірна і обговорюється з клієнтом під час попередньої консультації.
Поточні економічні відносини диктують свої умови і пропонують все більш складні виклики для клієнтів. Для суб’єктів господарювання, які мають відносини з іноземними контрагентами, досить поширеним є зазначення у своїх контрактах так званого «арбітражного застереження», за наявності якого спори між цими учасниками економічних відносин мають розглядатися в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.
Є цілком обґрунтовані питання: Як звернутися до Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України? Хто може якісно представити інтереси в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України? Як виконати рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України?
Необхідні документи
- Всі наявні документи, що підтверджують право вимоги (договори, специфікації, інвойси, вантажні митні декларації, платіжні доручення, квитанції, листи тощо);
- Витяг з реєстру юридичних осіб;
- Довіреність;
- Вартість
- Вартість послуги залежить від суми нарахованих грошей.
Ви отримаєте
- Аналіз перспектив звернення до МКАС при ТПП України;
- Підготовка позову до суду;
- Сплата обов’язкових платежів при зверненнях до МКАС при ТПП України;
- Представництво інтересів клієнта у справі перед судом;
- отримання рішення та супровідних документів після розгляду справи МКАС в ТПП України.
Спори, що стосуються компетенції МКАС при ТПП України
Спори з договірних та інших цивільно-правових відносин, що виникають при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності та інших видів міжнародних економічних відносин, якщо комерційне підприємство хоча б однієї зі сторін знаходиться за кордоном;
Спори підприємств з іноземними інвестиціями та міжнародними асоціаціями та організаціями, створеними в Україні, між собою, суперечки між їх учасниками, а також їх спори з іншими суб’єктами українського права.
Обов’язкова умова судового розгляду
Необхідною умовою розгляду спору в Міжнародному комерційному арбітражному суді є наявність письмової згоди сторін на переадносити такий спір до МКАС. Така згода сторін може бути передбачена окремим пунктом в Договорі (у вигляді арбітражного застереження) або як окрема угода сторін.
Виконання
Рішення МКАС є остаточним і обов’язковим для сторін. Якщо рішення МКАС не виконується добровільно, сторона має право звернутися із заявами про примусове виконання за місцезнаходженням боржника. Фахівці AGTL забезпечать організацію та реалізацію всіх необхідних заходів, спрямованих на виконання рішення МКАС при ТПП України.
Ми проконсультує вас, допоможемо організувати бізнес, вибрати податкову систему, а при необхідності – супроводжувати процес організації вашого бізнесу з юридичних, бухгалтерських, податкових, а також фінансових питань. І повірте, ваші гроші неодмінно повернуться до вас.
Підпишіться на (@AGTLua) наш канал Telegram T.me / AGTLua
Виклику! +38 (050) 676-34-45, +38 (098) 028-08-51.